podziekowanie za rekolekcje

Dal wszystkich kobiet!!

. Pragniemy z całego serca podziękować Księdzu Marianowi Bocho za miło spędzone rekolekcje. Dziękujemy za te siedem dni, dzięki którym.Rekolekcje uważamy za niezwykle ciekawe i pouczające. Szczególnie chcieliśmy podziękować ks. Andrzejowi za głoszone słowo, a także tym, którzy mieli swój.Składam na ręce Ojca wielkie podziękowanie za wygłoszone rekolekcje adwentowe nt. Kryzysu wiary w połowie drogi życia. Mój udział w nich traktuję jako.
Nadszedł czas zakończenia świętych ćwiczeń i podziękowania tobie. Rodzi się pytanie: Jak głosić współczesnemu człowiekowi rekolekcje, by Pan Bóg mógł . Podziękowanie od parafian. Podziękowanie od parafian. Ostatnie słowa o. Edwarda na zakończenie rekolekcji. Błogosławieństwo końcowe

. Słowa podziękowania za wygłoszenie nauk rekolekcyjnych skierowała do Ks. Antoniego p. Irena Cichocka, a przedstawicielki wspólnoty wiernych.
Podczas rekolekcji nie zabrakło czasu na modlitwę osobistą. Liczba wyświetleń: 32. Podziękowanie za czas rekolekcji. Liczba wyświetleń: 39. Szczęść Boże Chciałam bardzo podziękować za wygłoszone rekolekcje w Parafii np nmp w Iławie. To w jaki sposób Ojciec wygłaszał kazania ujęły. Łukaszowi i jego grupie serdeczne podziękowania za przeprowadzone rekolekcje oraz wręczyła mu kwiaty, a reszta uczestników-wiele oklasków.Podziękowania dla wszystkich, którzy składają ofiary na rzecz budowy kaplicy. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne w kaplicy szpitalnej prowadził Ks.Przede wszystkim w imieniu swoim i męża chciałabym podziękować za zaproszenie na rekolekcje. Szczerze doceniamy trud włożony w ich organizację i za to Bóg
. Podziękowania kierujemy również dla wszystkich pracowników szkoły, które posługiwały nam w czasie rekolekcji, opiekunom harcerzy i samym . Ostatni rok bardzo wiele zmienił w moim życiu i za to właśnie chciałam podziękować Bogu na tych rekolekcjach oraz prosić Go o siły na dalszy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia na spotkania rekolekcyjne-było nas naprawdę sporo. Szczególne podziękowania dla Grona. Dyrektor szkoły Jan Adamski wyraził radość z możliwości użycznia szkoły na rekolekcje. Podziękowania dla Moderatora Krajowego Domowego Kościoła. Rekolekcje w Brzegu: d: podziękowania. w rekolekcjach spiewa wasze piosenki: bigemo_ harabe_ net-193: To naprawde fantastyczne= d dziękuje. W imieniu całej grupy rekolektantów pragniemy Wam podziękować za duchowe prowadzenie podczas naszych rekolekcji postnych. Prowadziliście nas przez Pustynię


. Za ten czas rekolekcji należą się podziękowania Panu Bogu, za wszelkie duchowe dobro, które stało się początkiem naszej przemiany. Podziękowania dla o. Jacka Wojcieszko. Moje wielkie podziękowania dla moich współbraci, którzy pomagali na różnych etapach rekolekcji.
. Przy okazji tego artykuły, chciałcym złożyć podziękowania na. Internetowym dla księdza biskupa za świetnie przeprowadzone rekolekcje. W imieniu wszystkich uczestników rekolekcji pragnę złożyć serdeczne podziękowanie dla księdza Piotra Natanka, pań przygotowujących posiłki oraz naszym

. Wyjaśnię od razu, o co chodzi z podziękowaniami. Dziś na rekolekcjach zauważyłyśmy z Bogiem Ojcem niezwykłe zjawisko.

  • Drogi księże, chciałbym podziękować Ci za prowadzenie tegorocznych rekolekcji i cieszę się, że mogłem w nich uczestniczyć. Poruszyły bardzo ważny dla mnie
  • . Serdeczne podziękowania kierujemy do ks. Proboszcza parafii Bożego Ciała. Cieszymy się, że właśnie w tej parafii odbyły się Rekolekcje.
  • Serdeczne podziękowania za możliwość odbycia dorocznych Rekolekcji Przymierza Wspólnoty„ Ezechiasz” w Białymstoku) w Ośrodku„ Ojczyzna” w Hodyszewie w dn.
  • Dawid Ługowski (moje osobiste podziękowanie za rekolekcje w Nazarecie:-PetruS) Gosia Lis (całe mnóstwo" " dobrych" " fotek):
  • Za ten czas rekolekcji należą się podziękowania Panu Bogu, za wszelkie duchowe dobro, które stało się początkiem naszej przemiany wewnętrznej!. Gratulacje i podziękowania! Czas rekolekcji minął szybko. Zabraliśmy z Czaplinka duchowe bogactwo, urok miejsca i wspaniałe wspomnienia.
Rekolekcje szkolne dobieszczyzna 2008. Działo warto prześledzić zdjęcia zrobione podczas trwania rekolekcji. Zapraszmy! Podziękowanie za rekolekcje. Tu serdeczne podziękowania za rekolekcje adwentowe i ofiary na nasze Centrum dla 2 parafii diecezji włocławskiej oraz parafii Świętej.Chciałabym z całego serca podziękować za te rekolekcje, na których mogłam pogłębić swoją wiarę, zagłębić się w Tajemnicę Mszy św.. Podziękowania dla księdza rekolekcjonisty. Nazwa albumu: cipol/Rekolekcje dla animatorów, 10-12 listopad 2006. Ocena (4 głosów):. Najpierw chciałabym podziękować wszystkim organizatorom rekolekcji w Rosi w dniach 19-20 czerwca. Szczególne wyrazy wdzięczności– o. Chciałam jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom rekolekcji za tak mile spędzony czas. Tęsknie za wspólnymi posiłkami, wypadami nad morze i za. Chcę Wszystkim podziękować za wspaniaŁe rekolekcje, które mogłam przeżyć! Jak to powiedział bł. Alojzy Guanella \" Wielkie rzeczy dokonują się w ciszy\"W tym miejscu pragniemy podziękować rodzicom uczestników rekolekcji (80 osób) za zaufanie nam powierzając nam swoje dzieci, jak i Księdzu Rektorowi za. Mianowicie dzisiaj się z kościoła robi Arenę podziękowania i popularności. Podziękowania Ojcu prowadzącemu rekolekcje.Końcowa modlitwa, pieśń i podziękowania zakończyły tegoroczne jesienne rekolekcje sióstr diakonis w" Betanii" Wszyscy dziękujemy nade wszystko Bogu za ten.Jestem bardzo zadowolony z tego, co przeżyłem na rekolekcjach Lubaszowej. Dlatego pragnę podziękować, przede wszystkim Panu Bogu, że mogliśmy, wszyscy razem. Warszawa dnia 18. 02. 2010r. Pragnę ta droga goraco księdzu podziękować za wspaniałe rekolekcje w Magdalence, rekolekcje dotyczyły uzdrowienia wspomnień.
Dzisiejszy dzień był już trzecim i ostatnim dniem rekolekcji. Było oczywiście pięknie: Razem z koleżanką Zofią przeczytaliśmy podziękowania i życzenia.

W miniony weekend odbył się i turnus Jesiennych Rekolekcji Weekendowych“ Zachwyt i codzienność” w tym miejscy pragniemy podziękować wszystkim.

. Peregrynacji obrazu i uczestniczyli w rekolekcjach. Tekst podziękowania: obrazu Miłosierdzia Bożego, kończą się rekolekcje w naszej parafii.

Panu Bogu dziękuję za rekolekcje– On to ma pomysły i niezmierzona fantazję! Szczególne podziękowania dla Ojca, który mnie prowadził, za nieocenione.W niniejszym liście chciałam z całego serca podziękować za Waszą hojność i wsparcie dla. Ostatnim wydarzeniem, o którym chciałam napisać, są rekolekcje. Za rok na pewno skorzystam znowu z rekolekcji w Stagniewie. Na koniec chciałabym podziękować mojej przyjaciółce Asi za to, że namówiła mnie do przyjazdu na
. Rekolekcje Akcji Katolickiej Diecezji Rzeszowskiej-Myczkowce 2010. Ksiądz Asystent Stanisław Potera otrzymał podziękowanie od Zarządu.Bogu należą się podziękowania za to, ze natchnął Jolę i Krzysztofa, animatorów Grupy z Koszalina, do podjęcia się trudu zorganizowania tych rekolekcji.. Rekolekcje adwentowe. Mnóstwo darów dla ubogich. Rekolekcje adwentowe. o. Andrzej. Rekolekcje adwentowe. Podziękowanie dla o.Podziękowania, które przysyłali uczestnicy rekolekcji wskazują na to, jak wiele korzyści duchowych uzyskiwali i jak bardzo ta forma apostolska była owocna w.Rekolekcje trwały 3 dni. Bardzo przeżyłem te rekolekcje i jeżeli chodzi o stan. Stanisław Kornaga (Rzeszów), Podziękowanie za wizytę w dniu 18. 11. 2007r.Oby takich spotkań rekolekcyjnych było jak najwięcej. Ogromne podziękowania należą się prowadzącemu całość rekolekcji Ks. Adamowi Wodarczykowi ale również.Zaprosić Was na organizowane przez nas rekolekcje: Rekolekcje te będą o tyle wyjątkowe, że w tym czasie chcemy podziękować Bogu za. 00000linkstart3900000linkend39

Markiem, a także podziękowania Mu za wygłoszone nauki rekolekcyjne. a dziękować było za co, bo ks. Marek z miłością i delikatnością lecz równocześnie bardzo . Kto brał udział w rekolekcjach, doskonale to wie. a kto nie brał– niech żałuje. Na pewno było warto. Chciałabym podziękować naszemu Księdzu.Wszystkim składamy serdeczne podziękowania! rekolekcje wielkopostne już za nami. Prowadził je o. Roman Deyna, franciszkanin z Warszawy, w zastępst- Ogromne podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam przeżyć te rekolekcje: Kapłanom, Katechetom oraz Wychowawcom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli.Uczestniczka rekolekcji. Św. Andrzeju, chciałam Ci serdecznie podziękować za uzdrowienie mojej wnuczki Wiktorii, a zarazem prosić o wyrwanie z nałogu syna i.
Na zakończenie rekolekcji uczniowie wręczyli kwiaty dla ks. Zbigniewa Szymańskiego i dla ks. Proboszcza w podziękowaniu za przeprowadzone rekolekcje. . Chcę też podziękować wam, którzy byliście obecni ze mną w czasie tych 4 dni. Żałuję że nie mogłem być przez całe te rekolekcje,
. „ Chcę jeszcze raz podziękować za rekolekcje, które w końcu były inne i ożywiły trochę seminaryjną codzienność. Przynajmniej dla mnie. Szczególne podziękowania dla Ks. Moderatora i pary rejonowej z Windsor za przeprowadzone zimowe rekolekcje oazowe. z rekolekcji Ks. Knotza skorzystało o.


Rekolekcje w Strzgomiu< 25. 06-1. 07> były super! Chciałyśmy serdecznie podziękować Księdzu Robertowi Klemensowi i siostrom Elzbietankom. Z podziękowaniami za rekolekcje i pozdrowieniami. Anitka: słoniu. 07/10/2007 14: 04; Kopiuj link do tego posta. Co Wy tam paliliście. p.. Moment-podziękowania za trud wniesiony w przygotowanie Pielgrzymki. Rekolekcje i zanosić przez ręce Maryi swoje prośby i podziękowania Jezusowi." Beskidzkie rekolekcje" Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor" Teleradio Padre Pio" kierując do gościa szczególne słowa powitania i podziękowania.


. Minęło 6 dni zapisów i dobijamy do setki chetnych na rekolekcje-chwała Panu i podziekowania dla Wspomożycielki

. Za wsparcie tego szlachetnego dzieła już teraz składamy serdeczne podziękowania, Bóg zapłać. 6. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii.

. Internetowy modlitewnik na kazdy dzień, rekolekcje dla rozwiedzionych. Podziękowania i prośby-do mb Fatimskiej, odczytywane w czasie nowenny

. Im wszystkim i innym darczyńcom uczestnicy zimowych rekolekcji składają serdeczne podziękowania. Cieszymy się, że w gminie Nowa Wieś. Jadąc na te rekolekcje nie wierzyłam, że doznam takiego wyciszenia. Podziękowania za dar pielgrzymowania, za modlitwę, za trudy i kłopoty.