poród- filmik

Dal wszystkich kobiet!!

Poród siłami natury-film-poród naturalny-partus maturus spontaneus.

Niesamowity film z porodu-pozytywnie:-agn22 31. 07. 08, 14: 26. Re: Niesamowity film z porodu-pozytywnie:-nie_ wiem_ nie 31. 07. 08.

Chciałabym, abyście Panie obejrzały dwa filmiki z porodu. Uwaga! filmikdostępny po ukończeniu 18 roku życia i po zalogowaniu się na youtube.


Edukacyjny film-PORÓD· Wyślij odpowiedź, powiadom znajomego]. Autor, " Edukacyjny film-PORÓD" kronika2. Wysłana-1 styczeń 2010 20: 04 zgłoś.Film z porodu, Moja ciąża: Zobaczcie jak przychodzi na świat człowiek: i jeden ze starszych filmów przedstawiających poród bez znieczulenia.Oglądaj filmy, śmieszne filmiki, dodaj zabawne video. Zobacz fajne klipy, kreskówki, kabarety. Chlewik to Twoja telewizja internetowa.Kobieta w ciąży prosi o pomoc przechodniów w przypilnowaniu dziecka, bo musi skorzystać z toalety. Po wyjściu z niej jest już całkiem inną.
Poród filmik. Observed since: 10-10-22last updated: 10-10-29times scanned: 2. PlanujemyDziecko. Pl-Naturalny poród. Film z porodu. Poród naturalny.. Kobieta w zaawansowanej ciąży chcąca skorzystać z toalety, prosi przypdakowe spotkane osoby aby przypilnowali ich starszego syna.Filmik Gwiazdunie. Pl a i sądzisz że miley jes ładna hahahaha chyba podczas twoje porodu lekarz spóścił na ciebie młotek i masz pokrzywiony mózg. K~luv~JB!Oto film o tym, jak porody mogą i powinny wyglądać. Porody naturalne, o których przeważnie zielonego pojęcia nie mają lekarze położnicy.. Gdańsk-Szukaj: ciaza i porodglair. Edu. Pl Strona Główna Kontakt porod filmik starania forum eksperckie iii trymestr i poród-
Literowkiilmik porodu flmik porodu fimik porodu filik porodu filmk porodu filmi porodu filmikporodu filmik orodu filmik produ filmik poodu filmik pordu.Zobacz filmik– Śmieszny poród-Reklama, Śmieszne-śmieszne, zabawne, filmik, poród, reklama, juliahera-Video w interia. pl.Film„ Poród w ekstazie" jest zaproszeniem do zmiany-do tego, aby bardziej świadomie przygotowywać się do porodu, aby podejmować dojrzałe decyzje o tym z. Film Bardzo ciekawa polska kampania społeczna. Warto się z nią zapoznać. Porod.

Poród-normalna, ludzka rzecz. Więc dlaczego ten filmik oburza internautów na całym świecie?

Obraz ukazuje 11 naturalnych porodów, w tym porody domowe oraz w wodzie, a środowisko położnych w usa okrzyknęło ten film' " najbardziej głębokim i obszernym


. Na potrzeby brytyjskiej służby zdrowia w Leicester nakręcono krótki film telefonem komórkowym pokazujący poród na szkolnym boisku.Poród na żywo-film-tagi Biomedical. Pl. Znajdziesz u nas interesujące Cię informacje dotyczące zdrowia, medycyny, ciała człowieka i chorób.. Jeśli jesteście ciekawi link do strony na której znajdziecie film z porodu to: http: kamillan. Webpark. Pl/kalendarz. Eciaindex. Html. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby poród nie odbył się w domu. Tylko że z opisu porodu a nie z filmiku z porodem.. Krótki filmik pokazujący" poród" gupika. Chat· Galerie zdjęć· Tapety· o stronie· Filmy· Dodaj film z Youtube. Jak wygląda poród? Ulubiony! Teledyski avi Humor Filmiki Poleć. dvd Filmy do ściągnięcia Osadź. Darmowe Filmy do pobrania śmieszne. Tagged as: a, badanie pochwy film, d, duze wargi sromowe mniejsze film, e, eve, ho, pl, pochwa po porodzie film, pochwa po porodzie galeria.Embed; Zgłoś. Oceń! inne zamknij. Tech& Science. Wrzucono 30/10/09. Poród kleszczowy próżniociągowy. Statystyki. Przestrzeń czasowa:
Chciałabym, abyście Panie obejrzały dwa filmiki z porodu. Uwaga! filmikdostępny po ukończeniu 18 roku życia i po zalogowaniu się na youtube. Poród Zobacz film dodany przez użytkownika mega. Kot, który został oznaczony tagami:


  • Niesamowity poród psa. Link: Link na forum: Link na bloga z miniaturką: Gość#24670 2009-11-16 10: 01. Anonim. Dzieki za filmik.
  • Ciąża jest cudowna, poród męczący, ale dziecko jest wielkim wspaniałym cudem. Film z symapatyczną muzyką pokazujący jak rodzi się człowiek i jak.
  • Moze nawet i fajnie by bylo miec taki film z porodu. Ale obawiam sie, ze mi samczysko kamere rozwali jak bedzie na glebe lecial. z dwojga zlego wole.
  • Ciąża, poród. Być kobietą i urodzić dziecko. Badanie ginekologiczne film, ginekologiczne badanie video, badanie ginekologiczne video, pregna plus skĹ ad.
  • Poród w wodzie-poród, woda, ciąża, dziecko. Poród w wodzie. Oceń film: Mama i tata-Poprzedni· Mama i tata-Następny. Tytuł: Poród w wodzie.Poród-reklama-o lol kiedy to bedzie w telewizji?
Poród rodzinny, zdawałoby się, że to cudowna chwila. Ustaw link w opisie Twojego komunikatora: Umieść film na swojej stronie: